هارد باکس

امروزه نیاز به جعبه هایی با کیفیت مناسب و همچنین زیبایی و دوام مطلوب در اکثر صنایع ما احساس می شود. هارد باکس جعبه ای است که از مقوای ضخیم و فشرده تهیه می گردد که با توجه به کیفیت خوب آن در اکثر بسته بندی های لوکس و زیبا مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع جعبه ها در بسته بندی انواع شبرینی و شکلان، محصولات صادراتی، انواع کالاهای فانتزی،کیف و کفش و لباس و محصولات الکترونیک کاربرد دارند. به طور کلی با توجه به افزایش رقابت و نیاز به بهبود کیفیت بسته بندی می توان مرزی برای حضور هارد باکس در عرصه بسته بندی نشناخت.

image هارد باکس در کنار جعبه های نفیس دیگر برتری هایی دارد: قیمت مناسب زمان تولید کم سازگار با محیط زیست (انواع روکش های بهداشتی و غذایی) امکان چاپ افست و عملیات های تکمیلی استحکام و دوام بالا، ضریب نفوذ بالا و قدرت جذب مشتری از مزایای آن است.

img-s2

تمامی مراحل تولید هارد باکس نظیر مراحل تولید انواع جعبه های افست بوده و به راحتی میتوان آن را جایگزین جعبه های موجود کرد. شرکت کامل پک با توجه به سابقه ی خود در زمینه طراحی و مهندسی محصول توانسته است بسیاری از محصولات شرکت های بزرگ را در این زمینه طراحی و تولید نماید.

هارد-باکس-در-طلا-و-جواهر