بسته بندی های چرمی

بهترین بسته بندی های چرمی با کیفیت

بسته بندی های چرمی یکی از بسته بندی های مدرن و با ارزشی است که معمولا برای محصولاتی که میخواهند ارزشی چند برابر را منتقل کند استفاده میشود. در کنار قیمت قابل ملاحظه ی این نوع بسته بندی های چرمی طول عمر و تبلیغات گسترده ی آن را میشود لحاظ کرد.
در قدیم با استفاده از قاب چوبی که بوسیله کشیدن نخ آن را به مربع بندی می کردند، مساحت چرم را به دست می آوردند. به این روش که قاب را روی چرم گذاشته و مربع ها را می شمارند. در دباغی سنتی اندازه تقریبی این مربع را راسته موزائیک گویند.
این روش اندازه گیری برای چرم هایی مثل چرم گوسفند و بز و چرم گاو اشپالت میباشد و چرم های کفی و زیره را بر حسب وزن بر مبنای کیلوگرم اندازه گیری می کنند.امروزه اندازه گیری چرم در کارخانه چرم سازی توسط دستگاههای دیجیتالی با دقت بالا که مشابه دستگاه اسکنر است، اندازه گیری می شود.

بسته بندی چرمی

بسته بندی چرمی

واحد اندازه گیری چرم طبیعی ، فوت چرم یا پای چرم میباشد. در سال ۱۹۱۹ میلادی طبق قرارداد اتحادیه چرم سازهای ایتالیا و اسپانیا اندازه پای چرم ۳۲/۹۹ در ۳۲/۹۹ سانتیمتر مربع تعریف شد، و در ایران هر پا حدوداً ۲۸ در ۲۸ سانتیمتر مربع میباشد. در کارخانجات تولید چرم، پس از ساخت چرم و قبل از بسته بندی و عرضه به بازار، مساحت هر تخته پوست های چرم را اندازه گیری کرده و در سمت پشت آن می نویسند. اندازه گیری چرم برای این است که هنگام فروش اندازه آن مشخص باشد و برای محاسبه قیمت، فروشنده و خریدار دچار مشکل نشوند.

کامل پک مجموعه ای مجهز به دستگاه های به روز در تولید بسته بندی های چرمی  و انواع هارد باکس میباشد. شما میتوانید با توجه به نوع محصول خود بسته بندی چرم مورد نیاز خود را به صورت آنلاین ثبت سفارش کنید.

جنس چرم مصنوعی برای بسته بندی

چرم مصنوعی:

یک محصول پلاستیکی شبیه به چرم است. فیلم پلاستیکی بر روی پارچه پنبه رول می شود یا رزین مصنوعی حاوی پلی استایرن به طور مساوی بر روی پارچه پنبه پوشیده شده و سپس پردازش می شود. طبیعتا نرم است و رنگ و الگوی آنها متنوع هستند.

مفهوم چرم مصنوعی:

چرم مصنوعی مخلوطی از مواد خام رزین و کمکی دیگر است، نوعی از مواد شبیه به چرم طبیعی است که از طریق فرایند پردازش خاصی به دست می آید. در حال حاضر رزین ها به طور گسترده ای استفاده می شوند که می توان  از پی وی سی و پلی اورتان (PU) نام برد.

[انواع اصلی چرم مصنوعی]

[پوست مصنوعی پی وی سی] پوست مصنوعی پی وی سی دارای مزایایی چون استفاده از  وزن سبک آن، شکل پذیری آسان، مقاوم در برابر سایش و ارزان بودن آن را دارا است. معایب:ضعیف در برابر نفوذ پذیری هوا ، سخت شدن دمای پایین به علت انعطاف پذیری ضعیف، اختلاف مقاومت باعث ترک و لغزش. * [پوست مصنوعی PU (پلی اورتان (PU) چرم مصنوعی)] PU متشکل از دیل یا پلیول با دو یوان یا بیشتر ایزوسیانات که به محصول واکنش نشان می دهد. تکنولوژی پردازش به دو نوع تقسیم می شود: روش خشک و روش مرطوب. چرم مصنوعی PU خشک مناسب برای ساخت کفش چکمه، چمدان و لباس است. پوست مصنوعی ساخته شده از روش مرطوب مناسب برای لباس ژاکت، باد و باران، دستکش های ضد سرما، لباس های پایین، کفش، مبلمان، صندلی های مبل و دکوراسیون داخلی است. چرم مصنوعی حرفه ای کامپوزیت] چرم مصنوعی ترکیبی از PVC و PU با یکدیگر، یا PVC، PU و مواد دیگر با یکدیگر اصلاح شده است. برای به دست آوردن چرم مصنوعی باید در شرایط خاصی از عمل کرد.

کاربرد های بسته بندی های چرمی

بسته بندی های چرمی برای محصولاتی که میخواهید بهتر دیده شود و ارزش افروزده به آن اضافه کنید بسیار مناسب و شیک است. بسیاری از محصولات برای بهتر دیده شدن و از هم مهم تر ترند کردن برند خود از بسته بندی های چرم استفاده میکنند زیراکه کیفیت و ماندگاری این نوع بسته بندی بسیار زیاد است همین امر باعث تبلیغات طولانی مدت و اثر گذارتر می‌شود. یکی از بهترین مثال ها برای کاربرد بسته بندی چرمی در بسته بندی مناسب برای ساعت است که 10 مورد از لوکس ترین جعبه ساعت مچی را نیز می توانید در مقاله ای که در این خصوص داریم مطالعه نمایید.

 

 

کاربرد بسته بندی چرمی

کاربرد بسته بندی چرمی